top of page

Nerf N-Strike Elite ile Nerf ustaları hızlı olunması gereken görevler için hazır! 

Nerfler, uzun mesafelere atış yapmaya yönelik üretilmiş oyuncak silahlardır. Ayrıca bazı Nerf modellerinde bulunan özel ışıklar sayesinde, heyecan gece karanlığında bile devam eder.Yedek şarjör bulunduran Nerf modelleriyle de oyunun ortasında mermiler bitse bile, yedekteki mermilerle heyecana devam edilebilir. Yalnızca çocuklar için değil, yetişkinler için de,macera ve heyecan dolu zamanlar geçirmeyi sağlayan Nerf mermileri, yumuşak malzemeden üretildiği için, güvenli bir oyun ortamı sağlar.Ayrıca, SuperSoaker serisiyle, yüksek menzil ve güçlü atış özelliğine sahip Nerf Su Tabancaları, sıcak yaz günlerine eğlence katar.

Nerf Modulus ile kendi özel dart tabancanı oluştur; kapışmalara ve görevlere göre özelleştir! Hedefleri vurmanın yeni yollarını arıyorsan Nerf Modulus ve farklı görevlere uygun Nerf Modulus kitleri tam sana göre!

Küçük mermiler yetmeyenler için mega silahlar tam size göre

Nerf'ün yeni markası Nitro ile hız ve aksiyon dolu bir eğlence seni bekliyor!  Nitro arabalarını çok yükseğe, çok uzağa hızla fırlatarak muhteşem gösteriler yap, arkadaşlarınla arabalarını yarıştır! Pakete dahil engellerle gösterilerine aksiyon kat!

Nerf Zombie Strike ile insanlığı zombi istilasına karşı koru. Nerf Zombie Strike Slingfire ve Crossfire Bow gibi Nerf'lerle her şeye hazırlıklı ol.

Nerf Super Soaker Tri Strike Crossbow ve Nerf Super Soaker Barrage gibi Nerf Super Soaker su tabancalarıyla su savaşlarını başlat. İstediğin gibi serinle!

bottom of page