top of page

Barbie 1990'lı yıllardan itibaren dünyanın en çok satan oyuncağı, perdeye, çarşafa, terliğe, çamaşıra, parfüme ve akla gelebilecek her türlü ürüne imza atmış bir markadır.

Barbie Bebek ilk olarak 1959 yılında görücüye çıktı.Ruth Handler bir Avrupa seyahati sırasında gördüğü Alman bebek Bild Lilli ‘den esinlenerek Barbie bebeği tasarladı.İlk üretilen Barbie bebek, siyah beyaz çizgili bir mayo giyiyordu ve saçlarını da yukarıdan at kuyruğu yapmıştı.
 

Barbie Amerika'da o dönemde piyasada olan diğer bebek oyuncaklardan farklı olarak kadınsı hatlara sahip ilk oyuncak olma özelliğini taşıyordu. 1961 yılında kızıl saçlı Barbie ile beraber erkek arkadaşı Ken Carsonda Barbie severlerle tanışma şansı buldu…O yıllardan günümüze kadar, Barbie Bebek, bazen güzel bir manken ya da denizkızı, bazen yıldız prensesi ya da balerin, bazen mutfak şefi, video oyunu kahramanı, veteriner, öğretmen ya da rock star olarak, bazen rüya evinde ya da yazlık evinde, büyüleyici gardırobuyla ya da şık mobilyalarıyla, bisikletiyle, faytonuyla ya da pembe karavanıyla birçok kız çocuğunun,eğlenceli vakit geçirerek, büyümesine eşlik etti.

Barbie fashionistas

Barbie Fashionistas Serisi

*İşte karşınızda birbirinden güzel Barbie Fashionistas bebekleri!

*Her Barbie Fashionistas bebeğinin kendine has bir görünüşü ve tarzı var. Uzundan kısaya, zayıftan balık etliye çeşit çeşit Fashionistas bebekleri moda ve güzellik sınırlarını aşıyorlar!

*Birbirinden güzel modellerinden birini seçin ve Barbie’nin hikayesine sizde dahil olun!

*Kutu ölçüsü: 11,5 x 32,5 x 5 cm.

*Marka: Mattel

*Yaş Aralığı: 3 - 12

*Cinsiyet: Kız

Barbie sonsuz hareket

Barbie Sonsuz Hareket Serisi

*Barbie ile sonsuz harekete hazır ol! Bu kızlar gerçekten sportif ve çok hareketli. 22 farklı noktada hareket yeteneğine sahip olan yepyeni "Barbie Sonsuz Hareket" bebekleri ile tüm kızlar spora başlıyor.

*Marka: Mattel

*Yaş Aralığı: 3 yaş ve üzeri

*Cinsiyet: Kız

Barbie arabası

Barbie'nin Havalı Arabası

*Havalı dış tasarımı ve üzerindeki Barbie logosu ile bu araba göz kamaştırıyor! Üstü açık bu pembe araba ile Barbie yollara çıkıyor.

*İki koltuklu sportif yapıdaki araba arka kısmında bir rüzgarlık ve gerçekten dönen tekerleklere sahiptir. İç tasarımı gerçekçi döşeme etiketleri ve bebekler için emniyet kemerleri ile siyah kaplı ve modern görünümündedir.

*Paket içerisinde Barbie’nin pembe arabası bulunmaktadır. Bebekler kutuya dahil değildir.

*Kutu Ölçüsü: 35 x 16 x 18,5 cm.

Tüm kredi kartlarına taksit ve aynı gün kargo avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

*Marka: Mattel

*Yaş Aralığı: 3 - 9

*Cinsiyet: Kız

Barbie Rüya evi

Barbie Rüya evi

*İşte karşınızda Barbie’nin 3 katlı Muhteşem Rüya Evi! Bu muhteşem evde yok yok!

*70’den fazla aksesuarıyla 3 kat, 7 oda, asansör ve garajı ile büyüleyici evin her odasında bulunan minik mobilyalarla eğlence katlanıyor.

*Barbie Rüya Evi'nin açılıp kapanan garajı sayesinde çocuklar gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayacaklar.

*Kutu üzerinde bulunan bebekler kutuya dahil değildir.

*Kutu Ölçüsü: 76 x 87 x 21 cm.

*Marka: Mattel

*Yaş Aralığı: 3 - 12

*Cinsiyet: Kız

Barbie karavanı

Barbie Pembe Karavan

*Barbie bu karavana binip yola çıktığında her şey mümkün. Çünkü bu karavanda göründüğünden çok daha fazla şey var! Bu karavan seyahate hazırken ön kısmındaki emniyet kemerli koltuklarla müthiş şık bir araç görünümünde.  Ama kolu kaldırdığınızda, bu karavan müthiş bir kamp macerası için her türlü imkanı sunan üç katlı dev bir oyun setine dönüşüyor.  Dahası, dönüşüm bununla sınırlı değil. Bu oyun seti daha da çok oyun alanıyla daha fazla hikaye anlatma imkanı sunuyor. 

*Barbie içerisinde kanepe, televizyon ve şık bir avize bulunan ve ikinci katta yer alan oturma odasından kaydırağa oturarak havuza inebilir. Müthiş bir havuz partisi için daha ne olsun? 

Barbie ve Köpekçikler Hazine Peşinde filminde görülen bu karavanla filmden en çok sevdiğiniz sahneleri canlandırın veya sürücü koltuğuna oturarak kendi hikayelerinizi anlatmak için yola çıkın. 

Şık Barbie Aydın Toys

Şık Barbie 

*Barbie son moda desenlerle süslü kıyafetleri, ayakkabıları ve kolyesiyle çok şık görünüyor.

*Marka: Mattel

*Yaş Aralığı: 3 - 12

*Cinsiyet: Kız

Barbie Aydın Toys Gebze
bottom of page